Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Brak javascriptu

Niniejsza strona wymaga włączenia obsługi JavaScriptu w przeglądarce.

10-02-11

Nasza firma powstała w 1992r. Początkowo działała pod nazwą Biuro Rachunkowe - Wojciech Lewandowski, a od 1993 prowadzona jest w formie spółki cywilnej Katarzyny i Wojciecha Lewandowskich. Wspólnicy spółki są doradcami podatkowymi wpisanymi na listę doradców podatkowych pod numerami 04826 i 04822. Dodatkowo Katarzyna Lewandowska jest osobą uprawnioną do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Celem naszej firmy jest zapewnienie naszym klientom pełnej obsługi rachunkowo- podatkowej. Uczestniczymy w szkoleniach z zakresu podatków, rachunkowości oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, by nasi klienci mogli mieć pewność, iż powierzyli swoją księgowość profesjonalistom.

W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie finansowo - rachunkowe oraz kadrowo-płacowe, stale aktualizowane do bieżącego stanu prawnego.

Biuro ponosi odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń klientów przed US i ZUS. Wspólnicy spółki - zgodnie z prawem - są ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywaniem zawodu doradcy podatkowego.